Povýstavní katalog
Oblastní klubová výstava
Dvůr Králové nad Labem
7. 5. 2016
Rozhodčí: Lenka Fairaislová
Seznam vystavovaných psů podle katalogových čísel
Knírač malý bílý
Třída mladých psi
01. CIPÍSEK VAŠATA V1, ČKŠ-J
nar.: 15.05.2015CMKU/KM/10030/15
o.: Lucky Boy White Star ofRainbowlandm.: XerrieŠvarcava
ch.+ maj.: Nováková Radmila, Kyjevská 1156, 564 01 Žamberk
___________________________________________________________________
Mezitřída psi
02. GIGOLO BIANCO of TAITA´S USHABTI V1, ČKŠ, OV
nar.: 07.02.2015 CMKU/KM/10313/16
o.: Blaylock Love meTender m.: BlaylockPimPam Pum
chov.: CH. + W. Stamm
maj.:Marková Hedvika, Malá Hraštice 151, 262 03 Nový Knín
____________________________________________________________________
Třída otevřená psi
03. BAIRRE VAŠATA V1, ČKŠ
nar.: 04.02.2014 CMKU/KM/9417/14
o.: KarwishStrutYourStuff m.: XerrieŠvarcava
ch. + maj..:Nováková Radmila, Kyjevská 1156, 564 01 Žamberk
04. FELIX REZLARK V2, r.ČKŠ
nar.: 22.11.2014 CMKU/KM/9819/14
o.: Lucky Boy White Star ofRainbowland m.: UrticaMengoCelebration
ch.: Ing. Larisa Rezková
maj.: Marková Hedvika, Malá Hraštice 151, 262 03 Nový Knín
______________________________________________________________________
Mezitřída feny
05. GIULLIA BIANCO of TAITA´S USHABTI V1, ČKŠ
nar.: 07.02.2015 CMKU/KM/10312/16
o.: Blaylock Love meTender m.: BlaylockPimPam Pum
chov.: CH. + W. Stamm
maj.: Marková Hedvika, Malá Hraštice 151, 262 03 Nový Knín
______________________________________________________________________
Třída otevřená feny
06. GENA LEE NOLIN GRASANT V1, ČKŠ, OV
nar.: 14.06.2013 CMKU/KM/9382/13/15
o.: BlaylockMovesLikeJagger m.: Limited EditionGrasant
chov.: Anna Bielinska
maj.: Marková Hedvika, Malá Hraštice 151, 262 03 Nový Knín
__________________________________________________________
Knírač malý černostříbřitý
Třída mladých psi
07. CHINON´S UNCONDITIONAL LOVE V1, ČKŠ-J
nar.: 23.02.2015DK 03833/15
o.: WildRush´sDreamCatcher m.: Chinon´sMagicMiracle
ch.: Helle Agerskov
maj.: Havelková Denisa, Chlustina 86, PSČ 267 51
______________________________________________________________________
Třída vítězů psi
08. ARTHUR BELU la REINA Klub. Vítěz V1, ČKŠ, OV
nar.: 30.06.2013 CMKU/KM/9213/13
o.: Babi King Bohemia Vulkan m.: Lucky Star Silver Grand Calvera
ch. : Králová Jitka
maj.: Kleckerová Tereza, Vycpálkova 399, 149 00 Praha 4
______________________________________________________________________
Třída veteránů psi
09. SAILER´S CD DEATHY HALLOW CH SK, HU V1, ČKŠ-V
nar.: 26.08.2007 CMKU/KM/6613/09
o.: R CeniBenetaO´Breim m.: Sailer´s HF Olga
ch.: David Reis de Cavalho
maj.: Páleníková Dobromila MVDr., Borová 17, 566 01 Vysoké Mýto
______________________________________________________________________
Třída otevřená feny
10. EMMA DIBLÍK V2
nar.: 30.05.2013CMKU/KM/9173/13
o.: Dog-Otho´sAmericanGigolo m.: Quimera Silver Grand Calvera
ch.: + maj.: Smetanová VěraPharm.Dr., K Metelce 409, 503 11 Svobodné Dvory
11. ESME DIBLÍK V1, ČKŠ
nar.: 30.05.2013 CMKU/KM/9171/13
o.: Dog-Otho´sAmericanGigolo m.: Quimera Silver Grand Calvera
ch.: + maj.: Smetanová VěraPharm.Dr., K Metelce 409, 503 11 Svobodné Dvory
Knírač malý černý
______________________________________________________________________
Mezitřída psi
12. BLACK DIAMOND Z VĚTROVA JCH V1, ČKŠ, OV
nar.: 30.08.2014 CMKU/KM/9716/14
o.: Offset Rezlark m.: GordonaRezlark
ch.+maj.: Berková Eva, Horní Tříč 71, 512 11 Vysoké nad Jizerou
______________________________________________________________________
Třída štěňat feny
13. ELISHABETH PFANTOM of EUROPE VN1
nar.: 21.11.2015CMKU/KM/10235/15
o.: Ding – DongRezlark m.: FleurineAndrois
ch. + maj.: Zelenková Miroslava, Dolní Přím 1, 503 16
______________________________________________________________________
Třída mladých feny
14. CINDERELLA PARISETTE VD2
nar.: 08.03.2015 CMKU/KM/9924/15
o.: DevilishLuckAndrois m.: TullamoreDewAndrois
ch.: Vostřáková Klára
maj.: Bohatcová Petra, Spojovací 229, 285 07 Rataje nad Sázavou
15. CRUELLA DEVILL NOČNÍ STRÁŽCE V1, ČKŠ-J
nar.: 12.07.2015 CMKU/KM/10094/15
o.: His Eminence Androis m.: Bazinga Noční strážce
ch. + maj.: Cihelková Vladimíra, Na chmelnici 412, 250 89 Lázně Toušeň
16. MIA BLACK SAMBA VD3
nar.: 09.06.2015 CMKU/KM/10075/15
o.: King Samuel Black Samba m.: By TheWayGoldton
ch.: Křížek Stanislav
maj.: Hošková Monika, Na pěšince 691, 588 13 Polná
______________________________________________________________________
Třída vítězů feny
17. KATHERINE ANDROIS Klub. šamp. V1, ČKŠ
nar.: 19.04.2009 CMKU/KM/6617/09/13
o.: Ypsilon Androis m.: Luciana Androis
ch.: Zaoralová Andrea
maj.: Puhaná Jitka, Bartoňova 826, 530 12 Pardubice
Knírač malý pepř a sůl
Třída mladých psi
18.IVANHOE PEPPER ANDROIS V1
nar.: 04.01.2015CMKU/KM/9847/15
o.:Ismael Ernst Astronaut m.: CayennePepperAndrois
ch.: Zaoralová Andrea
maj.: Joudalová Hana, Nábř. P. Bezruče 1268, 356 01 Sokolov
19. RYAN Z VĚTROVA V2
nar.: 06.04.2015 CMKU/KM/9941/15
o.:Hildebert´sOwenWilson m.: Madam Rezlark
ch. + maj.: Berková Eva, Horní Tříč 71, 512 11 Vysoké n. Jizerou
______________________________________________________________________
Třída mladých feny
20. SCARLETT Z VĚTROVA V1, ČKŠ-J
nar.: 06.04.2015 CMKU/KM/9946/15
o.:Hildebert´sOwenWilson m.: Liberty Bell MoldauNorth
ch. + maj.: Berková Eva, Horní Tříč 71, 512 11 Vysoké n. Jizerou
21. YAMAHA ROYAL STAR ASTRONAUT V2,r.ČKŠ
nar.: 02.04.2015 CMKU/KM/9951/15
o.: Zeus PepperAstronaut m.: SolimansCloseEnought
ch.: Suchá Miroslava
maj.: Kvasilová Renáta, Kosice 140, 503 51 Chlumec nad Cidlinou
___________________________________________________________________
Mezitřída feny
22. PHILADELPHIA Z VĚTROVA VD1
nar.: 27.08.2014 CMKU/KM/9724/14
o.: Iggy Pop z Marzemu m.: Madam Rezlark
ch.: Berková Eva
maj.: Fořt Bohumil, Robousy č. 94, 506 01 Jičín
___________________________________________________________________
Třída otevřená feny
23. ODYSEA Z VĚTROVA JCH V1, ČKŠ
nar.: 16.07.2013 CMKU/KM/9244/13
o.: Empire CreatoratMoldauNorth m.: Madam Rezlark
ch. + maj.: Berková Eva, Horní Tříč 71, 513 01 Vysoké nad Jizerou
______________________________________________________________________
Třída vítězů feny
24. ARTEMIS EILEITHYIA Z NOVÉHO ETYNKU CH ČR, CH UA
V1,ČKŠ,OV
nar.: 05.03.2012 CMKU/KM/8534/12
o.: Chuvisco da Boa Barbam.: JeanneD´Arc z Marzemu
ch. + maj.: Goga Jozef, Riegerova 160, 378 42 Nová Včelnice
______________________________________________________________________
Knírač střední černý
Třída čestná psi
25. QUERUBIN OD DALAJSKÉHO POTOKA ICH, CH ČR, SK, HR, HU
V1
nar.: 25.05.2012 CMKU/KS/ 8261/12
o.: LazarasDukeof Earl m.: Legenda od Dalajského potoka
ch.: Kaprálková Martina ing. arch.
maj.: manž. Stránských, Labská 14, 530 02 Pardubice
______________________________________________________________________
Mezitřída feny
26. DARK LUCK GRAND CALVERA V1, ČKŠ
nar.: 16.09.2014CMKU/KS/8680/14
o.: CherniStrazhnikTimlyFind m.: Dark Beaty Grand Calvera
ch. + maj.: Havelková Denisa, Chlustina 86, 267 51
______________________________________________________________________
Třída otevřená feny
27. BELLA MARGARITA SILESIANA V1, ČKŠ
nar.: 07.01.2014 CMKU/KS/8567/14
o.: Miku´sGerrom.: Kontinuita od Kobylího potoka
ch.: Ryšánková Bronislava
maj.: Munzarová Jelena, Na rozhraní 1378, 500 12 Hradec Králové
______________________________________________________________________
Třída vítězů feny
28. ZOLA BLACK GRAND CALVERA NV, V CSV V1, ČKŠ, OV
nar.: 31.10.2013 CMKU/KM/8562/13
o.: Fadi Black Grand Calvera m.: ZZ Black Grand Calvera
ch. + maj.: Havelková Denisa, Chlustina 86, 267 51
Knírač střední pepř a sůl
Třída vítězů psi
29. FORESTER GLORIA LEONES NV, KV SK, JCH NENASTOUPIL
nar.: 17.07.2011CMKU/KS/8102/11
o.: Grand Sen Donegal m.: Alacre Artemis Gloria Leones
ch. + maj.: Zubrická Michaela, Moravská 832, 560 02 Česká Třebová
______________________________________________________________________
Třída mladých feny
30. DARLENE ALARM BESKYD NENASTOUPIL
nar.: 01.04.2015 CMKU/KS/8733/15
o.: Rapid Reflex Alarm Beskyd m.: Ideal Image Alarm Beskyd
ch.: Fajkusová Lenka
maj.: Pfeifer Karel, Na stráni 223, 530 02 Mikulovice
31. MELISSA GLORIA LEONES V1, ČKŠ
nar.: 26.04.2015 CMKU/KS/8748/15
o.: von Shaman´sTizNow Grand Calvera m.: Diamond Gloria Leones
ch. + maj.: Zubrická Michaela, Moravská 832, 560 02 Česká Třebová
______________________________________________________________________
Mezitřída feny
32. ELSA SALTUS ZE ZÁHRABSKÉ V2, r.ČKŠ
nar.: 05.02.2015 CMKU/KS/8822/15
o.: SkippySaltus ze Záhrabské m.: Roxana Saltus ze Záhrabské
ch.: Skok Damir a Monika
maj.: Svobodová Ludmila MVDr., Kpt. Nálepky 237, 530 02 Pardubice
33. ŽALTVYKSTÉ VAIVORYKŠTÉ JCH V1, ČKŠ
nar.: 23.10.2014 CMKU/KS/8722/15
o.: Imogen Gloria Leones m.: JetaimeTalhiGraffity
ch.: Alma Versickiene
maj.: Zubrická Michaela, Moravská 832, 560 02 Česká Třebová
______________________________________________________________________
Třída otevřená feny
34. HAITI GLORIA LEONES ICH, CH ČR, PL V1, ČKŠ, OV
nar.: 28.01.2013 CMKU/KS/8376/13
o.: von Shaman´sTizNow Grand Calvera m.: Grand Sen Erra Gloria Leones
ch. + maj.: Zubrická Michaela, Moravská 832, 560 02 Česká Třebová
Třída pracovní feny
35. KIFISIA GLORIA LEONES V1, ČKŠ
nar.: 04.05.2014 CMKU/KS/8585/14
o.: Armanni Poslední skaut m.: Dispensa Gloria Leones
ch.: Zubrická Michaela
maj.: Dražanová Jitka MUDr., Chrudimská 814, 530 02 Pardubice
______________________________________________________________________
Třída vítězů feny
36. BRAZILLIAN BEIRA MAR GLORIA LEONES CH ČR, CH KCHK
V1, ČKŠ
nar.: 19.10.2008 CMKU/KS/7608/08/12
o.: Corry Bohemia Top Star m.: Infinity Pepper Grand Calvera
ch. : Zubrická Michaela
maj.: Loužilová Hana, Chrudimská 814, 530 02 Pardubice
______________________________________________________________________
Knírač velký černý
Třída otevřenápsi
37. CARAVAGGIO MADECKI V1, ČKŠ
nar.: 20.11.2012 CMKU/KV/6813/12
o.: Larry King Radinie m.: Lucky Laurence Triumetal
ch.: Madecká Jana Bc.
maj.: Zelenková Miroslava, Dolní Přím 1, 503 16
38. CRASH NARSILION V2
nar.: 08.05.2013 CMKU/KV/6929/13
o.: Xelov.d.VillaKlara m.: Alexis Narsilion
ch.: Urbanová Jana
maj.: Ježková Jolana, K Cikánu 100, 500 08 Hradec Králové
39. NICK NEIRO GARDEN V3
nar.: 09.04.2012 SPKP 1877
o.: Art z Olomoucké pevnůstky m.: JessyNeiro Garden
ch.: Horváth Marcel
maj.: Volejník Martin, Barchůvek 35, 504 01 Nový Bydžov
Třída vítězů psi
40. ARCHER ARROW EARL BLACK Grand CH SK, CH A
V1, ČKŠ, OV
nar.: 21.06.2013 CMKU/KV/6939/13
o.: DevilDennyGoldestDanubius m.: Geisha z Bedýnky
ch. + maj.: Friedlaenderová Dagmar, Velvarská 1702/23, 160 00 Praha 6
Třída čestná psi
41. DON JUAN RADINIE CH KCHK, CH ČR, BaH, Grand CH
V1
nar.: 18.01.2011 CMKU/KV/6537/11
o.: MissingRavel m.: Lady v. Kossower Land
ch.: Glänznerová Helena
maj.: Zelenková Miroslava, Dolní Přím 1, 503 16
Třída dorostu feny
42. FRIXIE OD DEVÍTI VRB VN1
nar.: 17.09.2015 CMKU/KV/7279/15
o.: Apollo vomSchlossEhrenberg m.: Bora od Devíti vrb
ch.: Boháčová Kateřina
maj.: Kamenická Lenka + Žižka J., Příčná 386, 533 45 Opatovice n. L.
______________________________________________________________________
Mezitřída feny
43. SIMONETTE v. BLACKMOORE NENASTOUPIL
nar.: 03.02.2015 CMKU/KS/7361/16
o.: Frajer FrenkieGoldestDanubius m.: BlackmooreRadinie
ch.: Müller H.
maj.: Rohlenová Petra, Rabyňská 739, 142 00 Praha 4
______________________________________________________________________
Třída otevřená feny
44. AGRIPPINA GIOM KASTASI VD
nar.: 02.01.2014 CMKU/KS/7007/14
o.: Odin v. Dammkrugm.: DaraGiom v. Elberfeld
ch.: Zwillingová Kateřina
maj.: Pencáková Michaela, Maxe Malého 138, 503 01 Hradec Králové
45. BRIXIE VE-FI V1, ČKŠ
nar.: 16.02.2014CMKU/KV/7026/14
o.: Abel od Devíti vrb m.: KiangavomHorren
ch.: Fialová Veronika
maj.: Pilař Jaromír, Brněnská 32, 500 08 Hradec Králové
______________________________________________________________________
Třída pracovní feny
46. PIGGI CHOV PAULI V1, ČKŠ, OV
nar.: 22.12.2012 CMKU/KV/6824/12
o.: RichieZdestru m.: ZiggyBitt Box
ch.: Paulík Juraj
maj.: Myšáková Ludmila, Čestice 115, 517 41 Kostelec nad Orlicí
______________________________________________________________________
Třída veteránů feny
47. GINNI WESSELY VOM LOBBACHTAL ICH, CH ČR, CH KCHK
V1, ČKŠ-V
nar.: 07.04.2006 CMKU/KV/5792/06
o.: Blizzardv.d.Talmühlem.: Roma vomLobbachtal
ch.: Sentiwany S. + Roth M.
maj.: Kamenická Lenka + Žižka J., Příčná 386, 533 45 Opatovice n. L.
Tituly finálových soutěží:
NEJKRÁSNĚJŠÍ ZE TŘÍDY ŠTĚŇAT – kat. číslo 13
ELISHABETH PHANTOM OF EUROPE
NEJKRÁSNĚJŠÍ DOROST – kat. číslo 42
FRIXIE OD DEVÍTI VRB
NEJKRÁSNĚJŠÍ MLADÝ PES – kat. číslo 7
CHINON´S UNCONDITIONAL LOVE
NEJKRÁSNĚJŠÍ VETERÁN – kat. číslo 47
GINNI WESSELY VOM LOBBACHTAL
NEJKRÁSNĚJŠÍ PES ZE TŘÍDY ČESTNÉ – kat. číslo 25
QUERUBIN OD DALAJSKÉHO POTOKA
NEJKRÁSNĚJŠÍ MALÝ KNÍRAČ – kat. číslo 8
ARTHUR BELU LA REINA
NEJKRÁSNĚJŠÍ STŘEDNÍ KNÍRAČ – kat. číslo 34
HAITI GLORIA LEONES
NEJKRÁSNĚJŠÍ VELKÝ KNÍRAČ – kat. číslo 40
ARCHER ARROW EARL BLACK
NEJKRÁSNĚJŠÍ KNÍRAČ OBLASTNÍ KLUBOVÉ VÝSTAVY – kat. číslo 34
HAITI GLORIA LEONES
Adresář vystavovatelů
Berková Eva, Horní Tříč 71, 51211 Vysoké nad Jizerou 12, 19, 20, 23
Bohatcová Petra, Spojovací 229, 285 07 Rataje nad Sázavou 14
Dražanová Jitka MUDr., Chrudimská 814, 530 02 Pardubice 35
Cihelková Vladimíra, Na chmelnici 412, 250 89 Lázně Toušeň 15
Fořt Bohumil, Robousy 94, 506 01 Jičín 22
Friedlaenderová Dagmar, Velvarská 1702/23, 160 00 Praha 6 40
Goga Jozef, Riegerova 160, 378 42 Nová Včelnice 24
Havelková Denisa, Chlustina 86, 267 51 7, 26, 28
Hošková Monika, Na pěšince 691, 588 13 Polná 16
Ježková Jolana, K Cikánu 100, 500 08 Hradec Králové 38
Joudalová Hana, Nábř. P. Bezruče 1268, 356 01 Sokolov 18
Kamenická Lenka + Žižka J., Příčná 386, 533 45 Opatovice n. L. 42, 47
Kleckerová Tereza, Vycpálkova 399, 149 00 Praha 4 8
Kvasilová Renáta, Kosice 140, 503 51 Chlumec n. Cidlinou 21
Loužilová Hana, Chrudimská 814, 560 02 Pardubice 36
Marková Hedvika, Malá Hraštice 151, 262 03 2, 4, 5, 6
Munzarová Jelena, Na rozhraní 1378, 500 12 Hradec Králové 27
Myšáková Ludmila, Čestice 115, 517 41 Kostelec nad Orlicí 46
Nováková Radmila, Kyjevská 1156, 564 01 Žamberk 1, 3
Páleníková Dobromila MVDr., Borová 17, 566 01 Vysoké Mýto 9
Pencáková Michaela, Maxe Malého 138, 503 01 Hradec Králové44
Pfeifer Karel, Na stráni 223, 530 02 Mikulovice 30
Pilař Jaromír, Brněnská 32, 500 08 Hradec Králové 45
Puhaná Jitka, Bartoňova 826, 530 12 Pardubice 17
Rohlenová Petra, Rabyňská 739, 142 00 Praha 4 42
Smetanová VěraPharm.Dr., K Metelce 409, 503 11 Svobodné Dvory 10, 11
Stránských manž., Labská 14, 530 02 Pardubice 25
Svobodová Ludmila MVDr., Kpt. Nálepky 237, 530 02 Pardubice 32
Volejník Martin, Barchůvek 35, 504 01 Nový Bydžov 39
Zelenková Miroslava, Dolní Přím 1, 503 16 13, 37, 41
Zubrická Michaela, Moravská 832, 560 02 Česká Třebová 29, 31, 33, 34