Povýstavní katalog
Oblastní klubová výstava
Dvůr Králové nad Labem
2. 5. 2015
Rozhodčí: Ing. Danuše Kotalová
Seznam vystavovaných psů podle katalogových čísel
KRUH Č.1
Knírač malý bílý
Třída mladých psi
01. BAIRRE VAŠATA V1 ČKŠ-J
nar.: 04.02.2014 CMKU/KM/9417/14
o.: Karwish Strut Your Stuff m.: Xerrie Švarcava
ch.+ maj.: Nováková Radmila, Kyjevská 1156, 564 01 Žamberk
02. NORIS ŠVARCAVA V2
nar.: 21.04.2014 CMKU/KM/9514/14
o.: Simon Švarcava m.: Yolla Švarcava
ch.: Marková Hedvika, Malá Hraštice 151, 262 03 Nový Knín
maj.: Syrová Zdeňka, Šmeralova 957, 500 05 Hradec Králové 2
____________________________________________________________________
Třída mladých feny
03. BRIOLETA VAŠATA V1 ČKŠ-J
nar.: 04.02.2014 CMKU/KM/9422/14
o.: Karwish Strut Your Stuff m.: Xerrie Švarcava
ch.: Nováková Radmila, Kyjevská 1156, 564 01 Žamberk
maj.: Janeček Pavel Mgr., Rokytnice v Orlických horách č. 230, 517 61 +
Nováková Radmila, Kyjevská 1156, 564 01 Žamberk
______________________________________________________________________
Mezitřída feny
04. ZARA Z ŠARDANU V1 ČKŠ OV
nar.: 01.07.2013 CMKU/KM/9316/13
o.: I Amore-Bianco of Taita´s Ushabti m.: Shalom Shalom Blues La Nanasim
ch.: Kollárová Šárka, Janka Magu 132, 034 91 Švošov, Slovensko
maj.: Nováková Radmila, Kyjevská 1156, 564 01 Žamberk
______________________________________________________________________
Třída otevřená feny
05. ADÉLA ŠVARCAVA NENASTOUPILA
nar.: 16.09.2012 CMKU/KM/8804/12
o.: Karwish Strut Your Stuff m.: Yolla Švarcava
ch.: Marková Hedvika, Malá Hraštice 151, 262 03 Nový Knín
maj.: Skořepová Helena, Lidická 136, 547 01 Náchod
______________________________________________________________________
Knírač malý černostříbřitý
Třída mladých psi
06. CHARLIE FAMILY DARLING´S V1 ČKŠ-J
nar.: 17.04.2014 CMKU/KM/9504/14
o.: Cairo z Devonu m.: Calie Family Darling´s
ch.+ maj.: Škoda Jan, Sportovní 1219, 503 46 Třebechovice pod Orebem
______________________________________________________________________
Mezitřída psi
07. YETTI SILVER GRAND CALVERA V1 ČKŠ
nar.: 30.11.2013 CMKU/KM/9372/13
o.: Dog-Otho´s American Gigolo m.: Terry Silver Grand Calvera
ch.: Havelková Denisa, Chlustina 86, 267 51 Zdice
maj.: Hnyková Marie, Burdychových 717, 549 41 Červený Kostelec
______________________________________________________________________
Třída vítězů psi
NEJKRÁSNĚJŠÍ MALÝ KNÍRAČ
NEJKRÁSNĚJŠÍ KNÍRAČ CELÉ VÝSTAVY
08. RIGHT REASON Z DIXIE V1 ČKŠ OV
nar.: 26.04.2013 CMKU/KM/9437/14
o.: On The Top z Dixie m.: Flawless Face z Dixie
ch. : Šindelářová Michala, Moše Pijade br.22, Debeljača, Srbsko
maj.: Večerka Ladislav Ing., Oldřichov 117, 417 24
______________________________________________________________________
Mezitřída feny
09. ELLA DIBLÍK V1
nar.: 30.05.2013 CMKU/KM/9172/13
o.: Dog-Otho´s American Gigolo m.: Quimera Silver Grand Calvera
ch.: + maj.: Smetanová Věra Pharm.Dr., K Metelce 409, 503 11 Svobodné Dvory
10. TONNY ČERNÝ HAVRAN NENASTOUPILA
nar.: 14.07.2013 CMKU/KM/9236/13
o.: Angel Family Darling´s m.: Sheila Černý havran
ch.: Bugalová Lenka, Svinišťany 48, 552 04 Dolany
maj.: Pecháček Josef Ing., Krámská 30, 547 01 Náchod
______________________________________________________________________
Třída otevřená feny
11. ANGIE TRUTNOVSKÁ VLOČKA V2 RES.ČKŠ
nar.: 21.01.2013 CMKU/KM/9012/13
o.: Art Marant Crossfire m.: Britney Family Darling´s
ch.+ maj.: Červeňák Petr, Polská 189, 541 01 Trutnov
12. ESMEE DIBLÍK VD 4
nar.: 30.05.2013 CMKU/KM/9171/13
o.: Dog-Otho´s American Gigolo m.: Quimera Silver Grand Calvera
ch.: + maj.: Smetanová Věra Pharm.Dr., K Metelce 409, 503 11 Svobodné Dvory
13. TIFFANY ČERNÝ HAVRAN V1 ČKŠ OV
nar.: 14.07.2013 CMKU/KM/9235/13
o.: Angel Family Darling´s m.: Sheila Černý havran
ch.: Bugalová Lenka, Svinišťany 48, 552 04 Dolany
maj.: Hradecká Jana, Bítovská 1222/32, 140 00 Praha 4
14. VERONA POSLEDNÍ SKAUT V3
nar.: 18.12.2012 CMKU/KM/8943/12
o.: Hönsetorps American Hall of Fame m.: Mercedes Poslední skaut
ch.: Křížová Marcela Mgr., Láz 78, 262 41 Bohutín
maj.: Beliharová Radka, Králíky 40, 504 01 Nový Bydžov
______________________________________________________________________
Třída veteránů feny
NEJKRÁSNĚJŠÍ VETERÁN
15. OLIVIA ĆERNÝ HAVRAN V1 ČKŠ-V
nar.: 05.03.2007 CMKU/KM/6161/07/10
o.: Djakarta Uptown Boy m.: Danae Grand Calvera
ch.+ maj.: Bugalová Lenka, Svinišťany 48, 552 04 Dolany
Knírač malý černý
______________________________________________________________________
Třída dorostu psi
16. BASKO REZLARK VN2
nar.: 05.08.2014 CMKU/KM/9697/14
o.: Dreamkiss X-Treme at Mengo Celebration m.: Nessie Rezlark
ch.: Rezková Larisa Ing., Zlatníky 17, 252 41 Dolní Břežany
maj.: Remešová Jana, Sídliště 722, 543 71 Hostinné
NEJKRÁSNĚJŠÍ DOROST
17. BLACK DIAMOND Z VĚTROVA VN1
nar.: 30.08.2014 CMKU/KM/9716/14
o.: Offset Rezlark m.: Gordona Rezlark
ch.+maj.: Berková Eva, Horní Tříč 71, 512 11 Vysoké nad Jizerou
______________________________________________________________________
Mezitřída psi
18. CHIPS ANDROIS NENASTOUPIL
nar.: 09.10.2013 CMKU/KM/9312/13
o.: Ypsilon Androis m.: Henrietee Androis
ch.: Zaoralová Andrea, Zberaz 30, 264 01 Sedlčany
maj.: Foll Robert JUDr., Novoměstská 5, 621 00 Brno
______________________________________________________________________
Mezitřída feny
19. BUFFY NOČNÍ STRÁŽCE V2 RES.ČKŠ
nar.: 15.10.2013 CMKU/KM/9295/13
o.: Mirta´s Hans Ozzie Osborne m.: Otylia Androis
ch.: Cihelková Vladimíra, Na Chmelnici 412, 250 89 Lázně Toušeň
maj.: Vidrna Jaroslav, Hubenice 20, 503 27 Lhota pod Libčany
20. COLOMBINE PHANTOM OF EUROPE V1 ČKŠ
nar.: 23.11.2013 CMKU/KM/9341/13
o.: Original Rezlark m.: Fleurine Androis
ch.: Zelenková Miroslava, Dolní Přím 1, 503 16
maj.: Jarotková Eva, Durychova 1384, 500 12 Hradec Králové
______________________________________________________________________
Třída vítězů feny
21. KATHERINE ANDROIS V1 ČKŠ OV
nar.: 19.04.2009 CMKU/KM/6617/09/13
o.: Ypsilon Androis m.: Luciana Androis
ch.: Zaoralová Andrea, Zberaz 30, 264 01 Sedlčany
maj.: Puhaná Jitka, Za pasáží 1428, 530 02 Pardubice
Knírač malý pepř a sůl
______________________________________________________________________
Třída mladých psi
22. UNCAS PS REZLARK V1 ČKŠ-J
nar.: 12.05.2014 CMKU/KM/9578/14
o.:Kopykats Captain Crunch m.: Russkiy Assorti´c Glafira
ch.: Rezková Larisa Ing., Zlatníky 17, 252 41 Dolní Břežany
maj.: Suchá Miroslava, Na Pastvičkách 97, 277 15 Tišice
______________________________________________________________________
Třída vítězů psi
23. HUGO BOSS Z KOŠÍŘSKÝCH HVOZDŮ V1 ČKŠ OV
nar.: 01.09.2012 CMKU/KM/8790/12/14
o.: Starlings Kashmir m.: Enji Košířských hvozdů
ch.+ maj.: Dostálová Jana, Komenského 22, 772 00 Olomouc
______________________________________________________________________
Třída dorostu feny
24. PHILADELPHIA Z VĚTROVA VN1
nar.: 27.08.2014 CMKU/KM/9724/14
o.: Iggy Pop z Marzemu m.: Madam Rezlark
ch.: Berková Eva, Horní Tříč 71, 512 11 Vysoké nad Jizerou
maj.: Fořt Bohumil, Robousy č. 94, 506 01 Jičín
______________________________________________________________________
Třída mladých feny
NEJKRÁSNĚJŠÍ MLADÝ PES
25. ULTRA PS REZLARK V1 ČKŠ-J
nar.: 12.05.2014 CMKU/KM/9583/14
o.:Kopykats Captain Crunch m.: Russkiy Assorti´c Glafira
ch.: Rezková Larisa Ing., Zlatníky 17, 252 41 Dolní Břežany
maj.: Suchá Miroslava, Na Pastvičkách 97, 277 15 Tišice
______________________________________________________________________
Mezitřída feny
26. ODYSEA Z VĚTROVA V1 ČKŠ OV
nar.: 16.07.2013 CMKU/KM/9244/13
o.: Empire Creator at Moldau North m.: Madam Rezlark
ch. + maj.: Berková Eva, Horní Tříč 71, 513 01 Vysoké nad Jizerou
______________________________________________________________________
Třída vítězů feny
27. ARTEMIS EILEITHYIA Z NOVÉHO ETYNKU V1 ČKŠ
nar.: 05.03.2012 CMKU/KM/8534/12
o.: Chuvisco da Boa Barba m.: Jeanne D´Arc z Marzemu
ch. + maj.: Goga Jozef, Riegerova 160, 378 42 Nová Včelnice
______________________________________________________________________
Knírač střední černý
Třída vítězů psi
NEKRÁSNĚJŠÍ STŘEDNÍ KNÍRAČ
28. QUERUBIN OD DALAJSKÉHO POTOKA V1 ČKŠ OV
nar.: 25.05.2012 CMKU/KS/ 8261/12
o.: Lazaras Duke of Earl m.: Legenda od Dalajského potoka
ch.: Kaprálková Martina ing. arch., Na Padesátém 871/6, 100 00 Praha 10
maj.: manž. Stránských, Labská 14, 530 02 Pardubice
______________________________________________________________________
Třída mladých feny
29. BELLA MARGARITA SILESIANA ČKŠ-J
nar.: 07.01.2014 CMKU/KS/8567/14
o.: Miku´s Gerro m.: Kontinuita od Kobylího potoka
ch.:Ryšánková Bronislava, Nádražní 593, 747 41 Hradec nad Moravicí
maj.: Munzarová Jelena, Na rozhraní 1378, 500 12 Hradec Králové
______________________________________________________________________
Třída vítězů feny
30. LINETTE OD DALAJSKÉHO POTOKA V1 ČKŠ OV
nar.: 19.08.2009 CMKU/KS/7752/09
o.: Cherni Strazhnik Lucky’s Cowboy m.: Christine od Dalajského potoka
ch.: Kaprálková Martina ing. arch., Klukovická 1532, Praha 5
maj.: Pavlasová Milena, Choustníkovo Hradiště č. 73, 544 42
______________________________________________________________________
Knírač střední pepř a sůl
Třída vítězů psi
31. FRANK A FINTA F MORAVA V1 ČKŠ OV
nar.: 29.07.2013 CMKU/KS/8500/13
o.: Shark A Finta F Top Target m.: Anastasie Audry A Finta F Morava
ch. + maj.: Benešovská Jitka, Tyršova 24, 664 51 Šlapanice
______________________________________________________________________
Třída mladých feny
32. DAPHNE SALTUS ZE ZÁHRABSKÉ V2
nar.: 10.07.2014 CMKU/KS/8691/14
o.: Skippy Saltus ze Záhrabské m.: Gorgeous Glory Us von Portenschlag
ch.: Skok Damir a Monika, 2. Mažuranićev Odvojak 7, Samobor, Chorvatsko
maj.: Benešovská Jitka, Tyršova 24, 664 51 Šlapanice
33. KIFISIA GLORIA LEONES V1 ČKŠ-J
nar.: 04.05.2014 CMKU/KS/8585/14
o.: Armanni Poslední skaut m.: Dispensa Gloria Leones
ch.: Zubrická Michaela, Klácelova 9, 560 02 Česká Třebová
maj.: Loužilová Hana, Chrudimská 814, 530 02 Pardubice
______________________________________________________________________
Třída pracovní feny
34. BRAZILLIAN BEIRA MAR GLORIA LEONES V1 ČKŠ OV
nar.: 19.10.2008 CMKU/KS/7608/08/12
o.: Corry Bohemia Top Star m.: Infinity Pepper Grand Calvera
ch. : Zubrická Michaela, Klácelova 9, 560 02 Česká Třebová
maj.: Loužilová Hana, Chrudimská 814, 530 02 Pardubice
______________________________________________________________________
Knírač velký černý
Mezitřída psi
NEKRÁSNĚJŠÍ VELKÝ KNÍRAČ
35. ARCHER ARROW EARL BLACK V1 ČKŠ OV
nar.: 21.06.2013 CMKU/KV/6939/13
o.: Devil Denny Goldest Danubius m.: Geisha z Bedýnky
ch. + maj.: Friedlaenderová Dagmar, Velvarská 1702/23, 160 00 Praha 6
______________________________________________________________________
Třída mladých feny
36. BRIXIE VE-FI V1 ČKŠ-J
nar.: 16.02.2014 CMKU/KV/7026/14
o.: Abel od Devíti vrb m.: Kianga vom Horren
ch.: Fialová Veronika, Volárna 13, 280 02
maj.: Pilař Jaromír, Brněnská 32, 500 08 Hradec Králové
______________________________________________________________________
Třída otevřená feny
37. BRANDY BLACK NARSILION V2 RES.ČKŠ
nar.: 02.04.2011 CMKU/KV/6579/11
o.: Xandino von Elberfeld m.: Charlotte Pip Strážce klidu
ch.: Urbanová Jana, Na Habrové 1068/11, 152 00 Praha 5
maj.: Vidrna Jaroslav, Hubenice 20, 503 27 Lhota pod Libčany
38. CHERRIE RADINIE V1 ČKŠ OV
nar.: 12.06.2012 CMKU/KV/6750/12
o.: Astacus Hart Menhir m.: Riesen Artic´s Created For Radinie
ch.: Glänznerovi Zd. + Helena Ing., Kollárova 240, 332 02 Starý Plzenec
maj.: Šafařík Pavel, Chříb 299, 687 22 Ostrožská Nová Ves
39. PIGGI CHOV PAULI V3
nar.: 22.12.2012 CMKU/KV/6824/12
o.: Richie Zdestru m.: Ziggy Bitt Box
ch.: Paulík Juraj, Straky 224, 289 25
maj.: Myšáková Ludmila, Čestice 115, 517 41 Kostelec nad Orlicí
______________________________________________________________________
Třída pracovní feny
40. ANDORA PRO MARII V1 ČKŠ
nar.: 27.05.2012 CMKU/KV/6744/12
o.: Frajer Frenkie Goldest Danubius m.: Derika Apovery
ch.: Lohrerová Marie, Liboš 151, 783 13
maj.: Konrádová Hana, Střelice 138, 783 91 Uničov
______________________________________________________________________
Adresář vystavovatelů :
Beliharová Radka, Králíky 40, 504 01 Nový Bydžov 14
Benešovská Jitka, Tyršova 24, 664 51 Šlapanice 31,32
Berková Eva, Horní Tříč 71, 512 11 Vysoké nad Jizerou 17,26
Bugalová Lenka, Svinišťany 48, 552 04 Dolany 15
Červeňák Petr, Polská 189, 541 01 Trutnov 11
Dostálová Jana, Komenského 22, 772 00 Olomouc 23
Foll Robert JUDr., Novoměstská 5, 621 00 Brno 18
Fořt Bohumil, Robousy 94, 506 01 Jičín 24
Friedlaenderová Dagmar, Velvarská 1702/23, 160 00 Praha 6 35
Goga Jozef, Riegerova 160, 378 42 Nová Včelnice 27
Hradecká Jana, Bítovská 1222/32, 140 00 Praha 4 13
Hnyková Marie, Burdychových 717, 549 41 Červený Kostelec 7
Jarotková Eva, Durychova 1384, 500 12 Hradec Králové 20
Konrádová Hana, Střelice 138, 783 91 Uničov 40
Loužilová Hana, Chrudimská 814, 560 02 Pardubice 33,34
Munzarová Jelena, Na rozhraní 1378, 500 12 Hradec Králové 29
Myšáková Ludmila, Čestice 115, 517 41 Kostelec nad Orlicí 39
Nováková Radmila, Kyjevská 1156, 564 01 Žamberk 1,4
Mgr.Pavel Janeček, 517 61 Rokytnice v Orlických horách 3
Pavlasová Milena, Choustníkovo Hradiště č. 73, 544 42 30
Pecháček Josef Ing., Krámská 30, 547 01 Náchod 10
Pilař Jaromír, Brněnská 32, 500 08 Hradec Králové 36
Puhaná Jitka, Za pasáží 1428, 530 02 Pardubice 21
Remešová Jana, Sídliště 722, 543 71 Hostinné 16
Skořepová Helena, Lidická 136, 547 01 Náchod 5
Smetanová Věra Pharm.Dr., K Metelce 409, 503 11 Svobodné Dvory 9,12
Stránských manž., Labská 14, 530 02 Pardubice 28
Suchá Miroslava, Na Pastvičkách 97, 277 15 Tišice 22,25
Syrová Zdeňka, Šmeralova 957, 500 05 Hradec Králové 2
Šafařík Pavel, Chříb 299, 687 22 Ostrožská Nová Ves 38