lubová výstava kníračů 2019

Výsledky 2019

Oblastní klubová výstava kníračů

                                                                                                všech velikostních a barevných rázů

se zadáváním titulu

ČKŠ, Oblastní vítěz, Vítěz třídy

sobota 4. května 201o9

JAROMĚŘ

     

                               Knírač malý bílý

 

Třída otevřená - pes

01. ARDETTE REBEL ALVE                                                 VD2

     ČKŠ

      nar.: 18.02.2014                                           CMKU/KM/9440/14/16

      o.: Boltres Hugo Boss                                                 m.: You Are My Baby Ama-Pepsi

      ch.: Velišová Alena, Gorazdova 1997/15, Praha

      maj.: Horváthová Vendula, Jeníkovská 1160, 286 01 Čáslav

 

2. CIPÍSEK VAŠATA                                                              V1, ČKŠ, OKV

      Český junior šampion, 3xCAJC, 3xBOJ, BOB, ČKŠ, ZZO, BH, ZOP

      nar.: 15.05.2015                                            CMKU/KM/10030/15

      o.: Lucky Boy White Star of Rainbowland  m.: Xerrie Švarcava

      ch.+ maj.: Nováková Radmila, Kyjevská 1156, 564 01 Žamberk

 

______________________________________________________________________

Třída otevřená - feny

03. HOLLY VAŠATA                                                                V1, ČKŠ, OKV

     ČKŠ-J, CAJC, CAC

      nar.: 29.04.2017                                            CMKU/KM/10884/17

      o.: Bairre Vašata                                           m.: Joy Švarcava

      ch.: Nováková Radmila, Kyjevská 1156, 564 01 Žamberk

      maj.: Benešová  Veronika, Na Parcelách 97, 250 65 Bořanovice

 

_______________________________________________________________________

                               Knírač malý černostříbřitý

Mezitřída - psi

04.  VIKING ČERNÝ HAVRAN                                             D

       nar.: 07.09.2017                                              CMKU/KM/11020/17

       o.: Cairo z Devonu                                          m.: Sheila Černý havran

      ch.: Bugalová Lenka, Svinišťany 48, 552 04 Dolany

      maj.: Bočková Jana, Zahradní 349, 517 50 Častolovice

 

Třída vítězů - psi

05.  CIB. WILD WIND Z DIXIE                                                           V1, ČKŠ, OKV

       CIB, CH.CZ, SK, PL, D, CRO, A, KCHK

       nar.: 10.11.2014                                              JR 73119 PŠ

       o.: JCH Right Choice z Dixie                           m.:CIB. Keep on Smiling z Dixie

      ch. + maj.:  Šindelářová Michala, Moše Pijade br.22, Debeljača

   ___________________________________________________________________

Třída čestná - psi

06.  CIB. CLEVER CAMERON Z DIXIE                                            V

       CIB, CH.CZ, SK, PL, D, KCHK

       nar.: 10.06.2016                                              JR 73675 PŠ

       o.: CIB. Wild Wind z Dixie                            m.: CIB. One Moment  z Dixie

      ch. + maj.: Šindelářová Michala, Moše Pijade br.22, Debeljača

______________________________________________________________________

Třída dorostu - feny

07.  OH MY LOVE DU HAUT CUSSE                                  VN1

       nar.: 21.09.2018                                             LOF Z SCHN19916/0

       o.: Fixus Don´t You Worry                            m.: My Love At Future Look

      ch.: -

      maj.: Šindelářová Michala, Moše Pijade br.22, Debeljača

____________________________________________________________________

Třída mladých - feny

08. CHARMING CHILLI Z DIXIE                                        V1, ČKŠ-J

     KL.VÍT.ML., JBOG, JBOD, JBIS

      nar.: 20.06.2018                                                  JR 74554 PŠ

      o.: CIB. Clever Cameron z Dixie                       m.: Undiscovered Beuty z Dixie

      ch. + maj.: Šindelářová Michala, Moše Pijade br.22, Debeljača

__________________________________________________________________

Třída vítězů - feny

09.  CH. FOOLISH FRANCES Z DIXIE                                V1, ČKŠ, OKV

       CH.CZ, SK, PL, KLUB.VÍT

      nar.: 27.04.2017                                                JR 73990 PŠ

      o.: CIB. Wild Wind z Dixie                            m.:  CIB. WW Pink Devil z Dixie

      ch. + maj.: Šindelářová Michala, Moše Pijade br.22, Debeljača

_____________________________________________________________________

                                        Knírač malý černý

Mezitřída - psi

10. EMMO ANDROIS                                                               V1, ČKŠ

      nar.: 06.05.2017                                                          CMKU/KM/10902/17

      o.: Amulet Rezlark                                                   m.: Beautiful Androis

      ch: Zaoralová Andrea, Zberaz 30, 264 01 Sedlčany

      m:  Ing. Rastislav Šibor, Chlebov 36, 392 01 Soběslav

 

11. DOMINGO Z VĚTROVA                                                  V2, r.ČKŠ

      nar.: 13.08.2017                                                          CMKU/KM/10994/17

      o.: Mirta´s Haus Ozzie Osborne                                              m.: Gordona Rezlark

      ch: Berková Eva, Horní Tříč 71, 512 11 Vysoké nad Jizerou

      m:  Pavlík Josef, Nerudova 1107, 503 46 Třebechovice p/O

____________________________________________________________________

Třída otevřená - psi

12. ZIPPO ANDROIS                                                                V1, ČKŠ, OKV

      KLUB.CH.

      nar.: 26.10.2016                                                          CMKU/KM/10662/16

      o.: Castro Ruzz Benavente Moravia                           m.: Beautiful Androis

      ch: Zaoralová Andrea, Alžírská 638/6, 160 00 Praha 6

      m: Svobodová Olga, Nám. T.G. Masaryka 596/22, 290 01 Poděbrady

_____________________________________________________________________

Třída mladých - feny

13. RED NINNOS CRAFT´S MADDEN                                V1, ČKŠ-J

      nar.: 27.04.2018                                                            LOP555409

      o.: Tajinastes Daredevil                                             m.: Craft´s Master Venum

      ch.: Nuno Passos a Francisco Mascarenhas

      maj.: Horáček Michal, Havlíčkova 517, 533 74 Horní Jelení

 

14. FANTASIA PHANTOM OF EUROPE                            V2

      nar.: 17.03.2018                                                           CMKU/KM/11246/18

      o.: Akim Phantom od Europe                                m.: Elishabeth Phantom of Europe

      ch. + maj.: Zelenková Miroslava, Popovec 28, 53865 Řepníky

____________________________________________________________________

Třída vítězů - feny

15. LITTLE BLACK PRIDE IMPUT TO WIN-N                              V1, ČKŠ, OKV

     CH. ČR

      nar.: 11.04.2017                                                           CMKU/KM/11143/17

      o.: Craft´s Master Horus                                               m.: Invicta Law and Order-N

      ch.: Bertini Francesca

      maj.: Skotáková Hana, Táhlá 824, Těptín, 251 68 Kamenice

_____________________________________________________________________

Třída veteránů - feny

16. GORDONA REZLARK                                                      V1, ČKŠ-V

      nar.: 24.10.2010                                                           CMKU/KM/7944/10/13

      o.: Dragon Fly Carboneum                                           m.: Folk Dance Rezlark

      ch.: Larisa Rezková, Zlatníky 17, Dolní Břežany

      maj.: Berková Eva, Horní Tříč 71, 512 11 Vysoké nad Jizerou

____________________________________________________________________

                               Knírač malý pepř a sůl

Třída štěňat - psi

17.  XANDER ERNST ASTRONAUT                                    VN1

       nar.: 04.01.2019                                                         CMKU/KM/11637/19

       o.: Ch. Baloubet Trendin World Wide                       m.: Dorotea Ernst Astronaut

       ch. + maj.: Suchá Miroslava, Na Pastvičkách  97, 277 18 Tišice-Chrást

    _____________________________________________________________________

Třída dorostu - psi

18.  SIMIR ASTRONAUT                                                        VN1

       nar.: 27.10.2018                                                         CMKU/KM/11157/18

       o.: Uncas PS Rezlark                                         m.: Caira Ideal Pepper Astronaut

       ch.: Suchá Miroslava, Na Pastvičkách  97, 277 18 Tišice-Chrást

     maj.: Hofman Petr, Za Vinicí 290, 26712

______________________________________________________________________

Třída otevřená - psi

19.  NORD STORM MORE OCHAROVANIA                    V1, ČKŠ, OKV

       nar.: 03.07.2017                                                         CMKU/KM/11270/18

       o.: Zamanchivyi Kapriz for More Ocharovania                                  

       m.: Ya Favoritka Iz Legendy o Borodachah

       ch.: Natalia Nidzelska, Mariupol, Uk

      maj.: Melcrová Barbara, Úvalno 198, 793 91 Úvalno

______________________________________________________________________

Třída vítězů - psi

20.  HENDRICK´S DE VILLA CAYNA                                NEÚČAST

       nar.: 08.01.2017                                                         LOP539475

       o.: Jack Sparrow (de Miguel)                                    m.: Pandora De Villa Cayna

       ch.: Marques, Luis Fernando Gaudencio

      maj.: Suchá Miroslava, Na Pastvičkách  97, 277 18 Tišice-Chrást

 

____________________________________________________________________

Mezitřída - feny 

  21. UNIVERSE Z VĚTROVA                                                  V1, ČKŠ

     JCH. PL

       nar.: 31.08.2017                                                         CMKU/KM/11014/17

       o.: Uncas PS Rezlark                                                  m.: Odysea z Větrova

       ch. + maj.: Berková Eva, Horní Tříč 71, 512 11 Vysoké nad Jizerou

 

22.  CHEANTAKE UPLUGGED                                                           V2, r.ČKŠ

       nar.: 01.01.2018                                                         FI15335/18

       o.: Attaway Northern Light                                    m.: Axcium´s Exellenzia

       ch.: Ylikyla Nora (Raisio), Vuorinen Markku

      maj.: Suchá Miroslava, Na Pastvičkách  97, 277 18 Tišice-Chrást

 

23.  LADY ANNA DROFA                                                       NEÚČAST

       nar.: 23.07.2017                                                         CMKU/KM/10987/17

       o.: Uncas PS Rezlark                                                m.: Holly Rose Drofa

       ch. + maj.: Jaroslava Drožová, Strážovská 1318/66, 153 00 Praha

_____________________________________________________________________

Třída otevřená - feny

24.  UNNA JINGL QUENTIN Z BAROKAMU                    V1, ČKŠ

       nar.: 21.03.2017                                                        CMKU/KM/10809/17

       o.: Quentin Owen z Barokamu                              m.: Jingle Fantagira z Barokamu

       ch.+ maj.: Melcrová Barbara, Úvalno 198, 793 91 Úvalno

 

25.  KISS ME BABY DROFA                                                  NEÚČAST

       nar.: 13.04.2017                                                        CMKU/KM/10851/17

       o.: Yankee Zephyr Astonaut                                     m.:  Gracy Gwendy Drofa

       ch. + maj.: Jaroslava Drožová, Strážovská 1318/66, 153 00 Praha 5

___________________________________________________________________

Třída pracovní - feny

26.  NATALIA TENA ERNST ASTRONAUT                      V1, ČKŠ, OKV

      ZZO, ZOP, ZMMP

       nar.: 08.10.2017                                                         CMKU/KM/11094/17

       o.: Lucky Boy Astronaut                                          m.: Rosalie Astronout

       ch.: Suchá Miroslava, Na Pastvičkách  97, 277 18 Tišice-Chrást

      maj.: Hýbnerová Pavlína, Kout na Šumavě 256, 345 02

_____________________________________________________________________

Třída vítězů - feny

27.  GRETHE ERNST ASTRONAUT                                    V1, ČKŠ

      CH. SRD, CACIB, BOB

       nar.: 09.11.2016                                                         CMKU/KM/10690/16

       o.: Uncas PS Rezlark                                                m.: Solimans Close Enought

       ch. + maj.: Suchá Miroslava, Na Pastvičkách  97, 277 18 Tišice-Chrást                  

____________________________________________________________________

                                 Knírač střední černý

Třída dorostu - psi

28. GIN KOSTELECKÝ RARÁŠEK                                      VN1

      nar.: 07.08.2018                                                     CMKU/KS/9341/18

      o.: Nabucco od Dalajského potoka                         m.: Camelia Prima Anita

      ch.: Bařinková Věra, Příkopy 230, 517 41 Kostelec nad Orlicí

     maj.: Žižková Jana, Koldín 71, 565 01 Choceň

_____________________________________________________________________

Třída otevřená - psi

29. FRAM KOSTELECKÝ RARÁŠEK                                 V1, ČKŠ, OKV

        JCh. CZ, 2x ČKŠ-J, BOJ, CAC, ISPU, 2x ČKŠ, OV

      nar.: 11.12.2016                                                     CMKU/KS/9026/16

      o.: Miku’s Gerro                                                      m.: Camelia Prima Anita

      ch. + maj.: Bařinková Věra, Příkopy 230, 517 41 Kostelec nad Orlicí

______________________________________________________________________

Třída mladých - feny

30.  CALYPSO OD DALAJSKÉHO POTOKA                    V1, ČKŠ-J

      nar.: 01.07.2018                                                        CMKU/KS/9322/18

      o.: Querubin od Dalajského potoka                          m.: Tina od Dalajského potoka

     ch. + maj.: Kaprálková Martina, Sportovní 0160, 281 66 Jevany

_____________________________________________________________________

Mezitřída -  feny

31.  FERGIE Z DOUBRAVSKÉHO ÚDOLÍ                         V1, ČKŠ

      nar.: 12.07.2017                                                        CMKU/KS/9146/17

      o.: Miku´s Gerro                                                                  m.: Anggie z Doubravského údolí

     ch.: Filipová Gabriela, Podmoklany 4,

    maj.: Špelda Jiří, Devět Křížů 114, 549 41 Červený Kostelec

_____________________________________________________________________

Třída otevřená - feny

32.  PADDY IRINGA                                                                 VD1

      nar.: 19.05.2016                                                        CMKU/KS/8920/16

      o.: Miku´s Gerro                                                                  m.: Monique Iringa

     ch. + maj.: Kucharčíková Irena, Zahradní 309, 747 57 Slavkov

   ____________________________________________________________________

Třída vítězů - feny

33. IBIZA VOM MANZENBACH                                          V1, ČKŠ, OKV

      Ch.SK, JCh. SK, LUX, CZ, HU,…

      nar.: 26.04.2017                                                        CMKU/KS/9188/17

      o.: Lexus od Dalajského potoka                         m.: Zora in Black von der Talmuhle

      ch.: Evelyn Rihs,

     maj.: Filipová Jana, Šultysova 169, 284 01 Kutná Hora

______________________________________________________________________                           

Třída veteránů - feny

34. LINETTE OD DALAJSKÉHO POTOKA                      V1, ČKŠ-V

      5x CAC, OV, 3x ČKŠ, 3x  r.CACIB, 1x CACIB

      nar.: 19.08.2009                                                        CMKU/KS/7752/09

      o.: Cherni Strazhnik Lucky´s Cowboy                m.: Christine od Dalajského potoka

      ch.: Kaprálková Martina Ing. arch., Klukovická 1532, 155 00 Praha

     maj.: Pavlasová Milena, Choustníkovo Hradiště 173, 544 42            

__________________________________________________

                             Knírač střední pepř a sůl

Třída dorostu - feny

35. OPALE SALTUS ZE ZÁHRABSKÉ                                VN1

      nar.: 25.10.2018                                                       HR 10845 SŠ

      o.: Southpaw Legend Saltus ze Záhrabské    m.: Hakuna Matata Satus ze Záhrabské

      ch.: Skok Damir a Monika, Sahobor

     maj.: MVDr. Růžková Ludmila, Mezi Mosty 1846, 530 03 Pardubice

 

Třída otevřená - feny

36. PRUE PAXTON GLORIA LEONES                               V1,ČKŠ, OKV

      nar.: 27.04.2017                                                          CMKU/KS/9069/17

      o.: Loveboy Saltus ze Záhrabské                      m.: Florette Gloria Leones

      ch.: Zubrická Michaela, Moravská 832, 560 02 Česká Třebová

      maj.: Loužilová Hana, Chrudimská 814, 530 02 Pardubice

_____________________________________________________________________

Třída pracovní - feny

37. ELSA SALTUS ZE ZAHRABSKE                                    V1, ČKŠ

      Šampion Chorvatska, CAC, CACIB, ZZZ

      nar.: 05.02.2015                                                            CMKU/KS/8822/15

      o.: Skippy Saltus ze Záhrabské                                 m.: Roxana Saltus ze Záhrabské

      ch. : Skok Damir a Monika, Samobor

      maj.: Růžková Ludmila MVDr., Mezi Mosty 1846, 53003 Pardubice

__________________________________________________                         

Třída vítězů - feny                           

38. Pocahontas Gloria Leones                                V1, ČKŠ

      Puppy Ch.SK, JCH HU, JCH KCHK, JCH CZ, CH SRB

      nar.:27.04.2017                                                            CMKU/KS/9068/17

      o.: MultiCH., ICH. Loveboy Saltus ze Záhrabské    m.: ICH. Florette Gloria Leones

      ch. + maj. : Zubrická Michaela, Moravská 832, 560 02 Česká Třebová      

________________________________________________

                                Knírač velký černý

Třída mladých - psi

39.  Charon od Devíti vrb                                                           V1, ČKŠ-J

      nar.: 03.01.2018                                                          CMKU/KV/7646/18

      o.: Frenklin ze Slunečné Verandy                               m.: Capabile od Devíti vrb

      ch. : Boháčová Kateřina, 739 37 Žermanice 57

      maj.: Kostelecká Svatava, Ortenova 85, 284 01 Kutná Hora                                        

______________________________________________________________________

Třída otevřená - psi

40.  ASTERIX ARX PORTUNAE                                           VD1

       BH, FPr1, FPr2, FPr3, Res.ČKŠ

      nar.: 29.04.2016                                                          CMKU/KV/7391/16

      o.: Voyager´s Jack Daniels                                         m.: Andora pro Marii

      ch. : Konrádová Hana, Střehce 138, Uničov

      maj.: Žižka Petr, Koldín 71, 565 01 Choceň                                          

 

Třída mladých - feny

41. ULTIMATE STANIOS                                                       VD1

      nar.: 09.01.2018                                                         CMKU/KV/7652/18

      o.: Scharly Con Todos-Los-Santos                              m.: Romi Stanios

      ch.: Staniová Veronika, Přibylova 249/14, Ostrava

      maj.: Vondrová Alena, Žižkovo nám. 34, 549 01 Nové Město nad  Metují

_____________________________________________________________________

Třída otevřená                                                                                                      feny

 

42. FRIXIE OD DEVÍTI VRB                                                 V1, ČKŠ, OKV

      nar.: 17.09.2015                                                            CMKU/KV/7279/15

      o.: Apollo von Schloss Ehrenberg                               m.: Bora od Devíti Vrb

      ch.: Boháčová Kateřina, Žermanice 57

      maj.: Žižka Jan + Kamenická Lenka, Vlachovice 72, 592 31 Vlachovice

 

 

_____________________________________________________________________

Třída pracovní                                                                                          feny

43. ODETTA OLGA GOLDEST DANUBIUS                      V1, ČKŠ

     ČKŠ, ZM, ZVV1, BH, IPO-VO

      nar.: 16.10.2016                                                           CMKU/KV/7485/16

      o.: Niko v. Lindelbrunn                                     m.: Happy Hilary Goldest Danubius

      ch.: Rohlenová Petra Bc., Rabyňská 739, 142 00 Praha 4

      maj.: Švorcovi Helena a Igor, Koperníkova 6, 408 01 Rumburk

 

 

 

Třída vítězů                                                                                                feny

44. PIGGI CHOV PAULI                                                         V1, ČKŠ

     ZM, ZVV1, IPO VO, FPr3, ZPU-2, ZP-S, ZPS1

     7xČKŠ, 3xISPU, 2xOKV, 5xCAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB, Kl.Ch.,ČŠ

      nar.: 22.12.2012                                                          CMKU/KV/6824/12/17

      o.: Richie Zdestru                                                       m.: Ziggy Bitt Box

      ch.: Juraj Paulík, 289 25, Straky 224

      maj.: Myšáková Ludmila, Čestice 115, 517 41 Kostelec nad Orlicí

_________________________________________________________

 

Tituly   finálových soutěží:

NEJKRÁSNĚJŠÍ ZE TŘÍDY ŠTĚŇAT - 17.  XANDER ERNST ASTRONAUT

 

NEJKRÁSNĚJŠÍ DOROST - 07.  OH MY LOVE DU HAUT CUSSE

 

NEJKRÁSNĚJŠÍ MLADÝ PES - 39.  Charon od Devíti vrb             

 

NEJKRÁSNĚJŠÍ ZE TŘ. ČESTNÉ - 06.  CIB. CLEVER CAMERON Z DIXIE      

NEJKRÁSNĚJŠÍ VETERÁN - 34. LINETTE OD DALAJSKÉHO POTOKA

 

NEJKRÁSNĚJŠÍ MALÝ KNÍRAČ - 05.  CIB. WILD WIND Z DIXIE      

 

NEJKRÁSNĚJŠÍ  STŘEDNÍ KNÍRAČ -  33. IBIZA VOM MANZENBACH

 

NEJKRÁSNĚJŠÍ VELKÝ KNÍRAČ -  42. FRIXIE OD DEVÍTI VRB

 

NEJKRÁSNĚJŠÍ KNÍRAČ  OKV - 05.  CIB. WILD WIND Z DIXIE