Vítejte na stránkách Východočeské pobočky KCHK

 vychodoceska.pobocka@seznam.cz   

Pro zasílání sportovních výsledků a výstavních ocenení šampion pro rok 2017 nová emailová adresa :

                                                                 sampion.pobocky@seznam.cz

                                       

  Co je nového? 

 

Dne 12.11.2017 pořádá východočeská pobočka KCHK

                                zkoušky MZŘ a NZŘ

                                                   Místo konání akce : 503 27 Hubenice
Vedoucí akce : Mgr. Michaela Pencáková, tel.číslo : 720 667 413
 

 

_____________________________________________________________________

Povýstavní katalog OKV 6.5. 2017.doc (116736)

 

Bonitaci kníračů malých a středních 6.5.2017           

KCHK_2017_bonitace_DK.xlsx (13507)

____________________________________________________________________________________
  • Do záložky AKCE  přidán povýstavní katalog OKV konané 6.5.2017
  • Do záložky NORMATIVY přidány nové soubory
 
____________________________________________________________________________________
 

Dne 23. 4. 2017 se v kynologickém klubu Horní Bříza konalo

15. MČR kníračů stopařů v kategorii FH 1 a vložený závod FPr 1

Rozhodčí : Karel Nedvěd

Kategorie : FH 1
1. místo Helena Glänznerová a Hannibal Barkas Radinie, 93. bodů
2. místo Vladimír Jirkovský a Frenkie Aquila Levinson

3. místo Alena Kučerová a Tamir z Roznetu

 
 
 

 

Speciální závod kníračů 2016

 
Kat.č. Start. č. Psovod Pes Stopa (A) Pořadí
31 15 Kučerová Martina Ursula Grey Astronaut 95 1
33 14 Trnčáková Dagmar Adel Giom Kastasi 80 2
29 17 Hochová Miroslava Drakonie Fantom Chlumu CS 73 3
28 16 Hochová Miroslava Dragon Fantom Chlum CS 70 4
           
Kat.č. Start. č. Psovod Pes Stopa (A) Pořadí
37 24 Slatinský Leoš Nemesis IQ Stanios 85 1
34 22 Durdík Jiří Amitiel od Devíti vrb 72 2
38 23 Svadbík Martin Ciara Černý medvídek 21 3
           
Kat.č. Start. č. Psovod Pes Stopa (A) Pořadí
39 26 Doležalová Michaela Afrodite Goldest Daches 86 2
40 27 Netíková Markéta Hearty Hexe Radinie 81 3
41 29 Stránská Zdeňka Avatar pro Marii 95 1
42 28 Strouhal Jaroslav Urgo ze Šternberské strže 10 4
           
Kat.č. Start. č. Psovod Pes Poslušnost (B) Pořadí
46 45 Zelinková Alice Maigret Radinie 92 1
45 46 Hlinková Iveta Barney Kalimantana 87 2
44 47 Boháčová Kateřina Bora od Devíti vrb 66 3
           
Kat.č. Start. č. Psovod Pes Obrana © Pořadí
51 38 Ježková Jolana Crash Narsilion 99 1
47 35 Adamovská Tereza Cosa Nostra Hanno Veto 92 2
55 36 Želiborová Ludmila Ringo Stanios 88 3
50 32 Hlinková Iveta Barney Kalimantana 87 4
48 37 Bohunovský Pavel Carmen Bohemia Ness 79 5
49 33 Durdík Jiří Amitiel od Devíti vrb 72 6
53 31 Stránská Jana Querubin od Dalajského potoka 0 7
52 34 Slatinský Leoš Nemesis IQ Stanios disk  
54 39 Zítková Andrea Akyro Giom Kastasi disk  
           
Kat.č. Start. č. Psovod Pes Obrana © Pořadí
56 43 Adamovská Tereza Zenta Hanno Veto 94 1
58 42 Doležalová Michaela Afrodite Goldest Daches 82 2
60 40 Pencáková Michaela Brazil Radinie 75 3
57 41 Boháčová Kateřina Abel od Devíti vrb disk  
           
Kat.č. Start. č. Psovod Pes Poslušnost Pořadí
65 48 Trnčáková Dagmar Adel Giom Kastasi 89 1
61 49 Adámek Vladimír Aida ze Židenických zahrad 78 2
63 50 Kučerová Martina Ursula Grey Astronaut 71 3
62 51 Kaniaková Jana Lancaster Androis 70 4
64 52 Stránská Zdeňka Avatar pro Marii 65 5
 

MČR ve výkonu kníračů 2016

 
Kat.č. Start. č. Psovod Pes Stopa (A) Poslušnost (B) Rozlišování Celkem Pořadí
4 58 Rozová Zuzana Rebel Amis z Roznetu 71 93 89 253 1
1 59 Hamerlík Ján, MVDr. Ilex Malé uško 85 66 67 218 2
5 60 Stránská Zdeňka Vejsi ze Šternberské strže 73 70 49 192 3
                 
Kat.č. Start. č. Psovod Pes Stopa (A) Poslušnost (B) Rozlišování Celkem Pořadí
7 65 Strouhal Jaroslav Urgo ze Šternberské strže 71 73 70 214 1
        Mistr republiky
8 64 Zelinková Erika Gaga Lady Astronaut 100 96 68 264 2
6 63 Kučerová Alena Tamir z Roznetu 90 92 68 250 3
                 
Kat.č. Start. č. Psovod Pes Poslušnost Pořadí      
13 56 Stránská Jana Querubin od Dalajského potoka 76 1      
9 54 Kučerová Martina Cesy Vernika z Vysočiny 66 2      
11 53 Müller Michal Vivien Alarm Beskyd 56 3      
12 57 Musilová Lucie Gardenia od Kobylího potoka 40 4      
10 55 Müller Michal Quentin Alarm Beskyd 34 5      
                 
Kat.č. Start. č. Psovod Pes Stopa (A) Poslušnost (B) Obrana (C) Celkem Pořadí
18 5 Musilová Hana Frenklin ze Slunečné verandy 98 93 99 290 1
        CACT, Mistr republiky, Nejlepší obrana+stopa
16 2 Kyšák Ivo Zulu Hanno Veto 90 85 94 269 2
        Nejlepší fena VK
26 7 Zwillingová Kateřina Ch. Dara Giom von Elberfeld 93 77 95 265 3
20 10 Silberová Dita Lotr Stanios 88 89 84 261 4
25 4 Vidrna Jaroslav Hattrick Hasko Goldest Danubius 97 75 87 259 5
19 11 Radovesnický Jiří Sashimi Absolut Expert 94 73 77 244 6
24 6 Taušová Karla Mad Max Fí Strážce klidu 82 74 87 243 7
15 12 Kieweg Karel Cis Hanno Veto 86 61 94 241 8
23 1 Tala Jan Chriss Stanios 68 76 87 231 9
22 3 Staniová Veronika Kiss Hope Stanios 80 58 90 228 10
17 9 Lampart Martin Agent Jeff pro Marii 88 0 66 154 11
14 8 Glänznerová Helena Hannibal Barkas Radinie odstoupila pro zranění psa
_____________________________________________________________________________________
 
 

13.08.2016 ZKO Žamberk pořádala MČR KCHK v Agility

 

Kategorie Small + Medium- knírač malý

Umístění
 
Jméno
Jméno psa
Pobočka KCHK
1.místo
KM
MA2
Nováková Pavla
Lucky Boy Astronaut
Jihočeská
2.místo
KM
SA1
Bulušek jiří
Jeremy Drobeček
Beskydská
3.místo
KM
SA1
Rozová Zuzana
Sisi Star z Roznetu
Praha
4.místo
KM
SA1
Kučerová Martina
Ursula Grey Astronaut
Jihočeská
5.místo
KM
SA1
Adámek Vladimír
Aida Ze Židenických zahrad
Jihomoravská
6.místo
KM
SA2
Nováková Radmila
Joy Švarcava
Východočeská
7.místo
KM
MA1
Nováková Radmila
Bairre Vašata
Východočeská
8.místo
KM
SA1
Hladká Hana
Ameli Ruby Royal Brunensis
Východočeská
DIS
KM
SA1
Nováková Radmila
Xerrie Švarcava
Východočeská
DIS
KM
SA2
Rozová Zuzana
Rebel Amis z Roznetu
Praha
neúčast/omluveno
KM
SA2
Hynková Karolína
Cappi Charcharodon Carcharias
Praha-východ
neúčast/omluveno
KM
SA2
Zdeňka Steckerová
Bixby Danieláš Genus
Beskydská
neúčast/omluveno
KM
SA2
Sára Steckerová
El dorado Danielas Genus
Beskydská
 
 
 
 
 
 
Kategorie Large - knírač střední + velký
Umístění
 
Jméno
Jméno psa
Pobočka KCHK
1.místo
KS
LA2
Kučerová Martina
Cesy Vernika z Vysočiny
Jihočeská
2.místo
KS
LA3
Kustyková Adéla
Reklama Alarm Beskyd
Východočeská
3.místo
KS
LA2
Bařinková Věra
Camelia Prima Amita
Východočeská
 
DIS
KV
LA2
Kvasničková Zuzana
Ibiza Iza Goldest Danubius
Jihočeská
 
 
 
 
 
 
Kategorie Veterán
Umístění
 
Jméno
Jméno psa
Pobočka KCHK
1.místo
KM
VETERÁN
Rozová Zuzana
Queen Daggi z Roznetu
Praha
2.místo
KM
VETERÁN
Bugalová Lenka
Olivia Černý havran
Východočeská
3.místo
KM
VETERÁN
Bugalová Lenka
Danae Grand Calvera
Východočeská


 

____________________________________________________________________________________________________

 

ZKO č. 207 České Budějovice pořádala 21.5.2016

14.mistrovství ČR kníračů stopařů

 

IPO-FH1 Datum: 21.5.2016 MČR KCHK stopařů - České Budějovice

Startovní číslo     Jméno a příjmení psovoda Jméno                      psa/feny       Body  Pořadí         pobočka

            5               Ing. Petrů Vratislav - Cameron Venduno                 pes               96        1                   Jč

            4               Nováková Pavlína - Lucky boy Astronaut                pes               85        2                   Jč

            1               Jirkovský Vladimír  -Frankie Aquila Levinson          pes               84        3                    Zč

          10               Zelinková Erika  -Gaga Lady Astronaut                   fena              82        4                   Podbr.

            7               Skála Petr  -Edison Venduno                                   pes               78        5                   Jč

            8               Stránská Zdeňka  -Avatar pro Marii                         pes               74         6                  Olom.

            2               Kučerová Alena  -Tamír z Roznetu                          pes               63        7                   Vč

            6              Ing. Radovesnický Jiří  -Sashimi Absolut Expert      pes                46       8                    Besk.

            9              Strouhal Jaroslav  -Urgo ze Šternberské strže         pes                43       9                    Vč

            3              Kučerová Martina  -Cesy Vernika z Vysočiny           fena                 5      10                  Jč

 

____________________________________________________________________________________________________________________________

 8.10.2015 se konal v ZKO Nový Malín VS na MČR stopařů.

 Michaela Pencáková s fenou Borgia Lucrezia Gabricio

se umístila na 1.-2. místě (společně s Irenou Zemanovou  s fenou NO)


 

 

 ____________________________________________________________________________________________________________

 XIV.PARAGILITY WORLDCUP 27. - 30.8. 2015  Traun, Austria

Českou republiku v Group 4 reprezentovala

Radmila Nováková s Joy Švarcava - obsalili 2.místo a stali se vicemistry Group 4 2015

 

_____________________________________________________________________________

 

Mistrovství ČR kníračů ve výkonu a speciálního závodu kníračů

Za východočeskou pobočku závodili :

V Kategorii ZMP2    
Strouhal Jaroslav  Urgo ze Štemberské strže    3.místo
Kučerová Alena  Tamir z Roznetu   4.místo
 
V Kategorii IPO3    
Vidrna Jaroslav  Hattrick Hasko Goldest Danubius     2.místo
Silberová Dita  Lotr Stanios   6.místo


 Jaroslav Vidrna + Hattrick Hasko Goldest Danubius

                  Vícemistří KCHK ve výkonu 2015

V Kategorii FPr2    
Kalenská Kateřina  Calamity Jane Pessoa 2.místo
Pavlištová Klára  Ice Queen Stanios  3.místo

 

 
V kategorii FPr3    
Pencáková Michaela Borgia Lucrezia Gabricio  3.místo
Pencáková Drahoslava  Brazil Radinie   4.místo
Strouhal Jaroslav  Urgo ze Štemberské strže   8.místo
________________________________________________________________________________________________________

8.8.2015 Louny - MR kníračů v Agility

Za východočeskou pobočku se mistrovství zúčastnili v kategorii LA :

1.místo  a titul Mistr republiky KCHK v agility

Lustyková Adéla a Reklama Alarm Beskyd

2.místo a titul Vícemistr republiky KCHK v agility

Bařínková Věra s Camelia Prima Amita     

     

 
_____________________________________________________________________________________________________________________________
 

 

  •  Do záložky kontakty - přidána přihláška ke členství do klubu
  •  Do záložky pro členy  - přidán zápis z výboru a zápis z členské schůze

  • Do záložky AKCE - přidán povýstavní katolog z OKV 2.5.2015

 

 

 
______________________________________________________________________________________________
 

      

    Mistrovství ČR malých plemen 

    12.-13.9.2014 Chlumec nad Cidlinou
se zůčastnili v kategorii :
 
ZMMP :
Kelenská Kateřina
Calamity Jane Pessoa
  2.místo
ZMP1 : 
Nováková Radmila
Joy Švarcava   
3.místo  
ZMP3 :
Strouhal Jaroslav
Urgo ze Štemberské strže
  4.místo

 

   
___________________________________________________________________________

Poslední srpnový víkend 28.8.-31.8.2014 se ve Šluknově konalo 

Mistrovství ČR kníračů ve výkonu a speciálního závodu kníračů

Za východočeskou pobočku reprezentovali : 

 

Kategorie             psovod              pes  

ZMP1

Nováková Radmila

  JOY ŠVARCAVA

     2.místo

IPO1

Silberová  Dita

  LOTR STANIOS   
 

Zelenková Miroslava

  DON JUAN RADINIE  

IPO3

Vidrna Jaroslav

  HATTRICK HASKO GOLDEST DANUBIUS

     3.místo

FPr1

Kalenská Kateřina

  CALAMITY JANE PESSOA       1.místo

 

Nováková Radmila           
  JOY ŠVARCAVA        2.místo
FPr3

Pencáková Michaela

   BORGIA LUCREZIA GABRICIO      1.místo
SPr3

Pencáková Drahoslava

    BRAZIL RADINIE        3.místo
       

    

 

_______________________________________________________________________________________

9-10.8.2014 Louny - MR kníračů v Agility

Za východočeskou pobočku závodili :

V kategorii LA :
Bařínková Věra s Camelia Prima Amita  -  1.místo
Lustyková Adéla a Reklama Alarm Beskyd -  3.místo
_____________________________________________________________________________________________________________________________
 
Celostátní klubová výstava kníračů
V sobotu dne 21.6.2014 se konala v areálu Základní kynologické organizace 91 Pardubice – Nemošice Celostátní klubová výstava kníračů. Výstavu pořádali společně Východočeská pobočka KCHK ČR 1927 a ZKO 91 Pardubice – Nemošice. Na výstavu bylo přihlášeno celkem 95 jedinců všech velikostních rázů, pro které bylo připraveno 96 medailí, 60 pohárů a další věcné ceny. K posuzování byli pozváni rozhodčí ze Slovenska, a to paní Eleonóra Fischerová a pan MVDr. Juraj Frey. Dle prvních ohlasů vystavovatelů posuzovali objektivně. Jako Nejkrásnější malý knírač a současně Nejkrásnější knírač výstavy byl vyhodnocen knírač malý černostříbřitý Solar Stone z Dixie majitelky Michaly Šindelářové, jako Nejkrásnější střední knírač byl vyhodnocen knírač střední černý Querubin od Dalajského potoka manželů Stránských a Nejkrásnějším velkým kníračem byl Bruno Grey – Chei majitelky Veroniky Srbové. K úspěchu výstavy poskytnutím věcných cen – krmiv a pamlsků pro psy - přispěla především firma Zverimex – Rybářské potřeby Zub a Straka a firma Husse.cz. Na výstavu se přišli podívat nejen přátelé psů z Čech, ale i chovatelka kníračů z Finska, které se výstava velmi líbila.
Prostor pro vystavování byl dobře připraven díky obětavým členům ZKO 91. Rovněž občerstvení bylo na úrovni. Toto společně s počasím vytvořilo důstojný rámec pro akci celostátního významu. Doufejme, že i dojmy vystavovatelů byly stejné.
Touto formou chci poděkovat členům Východočeské pobočky KCHK ČR 1927, přátelům z ostatních poboček, členům ZKO 91 a sponzorům za pomoc, kterou věnovali uspořádání výstavy.
Ing. Josef Stránský,
předseda ZKO 91 a ředitel výstavy